Najczęściej kupowane

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Wymiana

W przypadku wyboru złego rozmiaru zakupione ubrania można bezproblemowo wymienić na inny rozmiar lub kolor (koszty w obie strony przesyłki pokrywa kupujący).

Zwroty

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Prawo do odstąpienia mają konsumenci, czyli osoby, które nabyły towary na użytek własny – nie firmowy (nie był wystawiony rachunek na firmę). Prawo do odstąpienia nie dotyczy rzeczy wyprodukowanych według specyfikacji konsumenta – ubrań z haftowanymi znaczeniami lub szytych na wymiar.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy (w przypadku, gdy adresat przesyłki był inny niż osoba zamawiająca).

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas na adres Mergo Maria Gargaś, ul. Bażantów 8, 43-354 Czaniec lub [email protected] o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą – listem poleconym, lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy przesłanego razem z zamówieniem lub dostępnego na stronie www.efartuchy.pl/odstapienie.pdf lub www.efartuchy.pl/odstapienie.doc, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzili się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać nam zamówione przedmioty na adres: Mergo Maria Gargaś, ul. Bażantów 8, 43-354 Czaniec, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu, czyli zapłacić za przesyłkę (nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem), ale koszta te zostaną zwrócone w kwocie wartości najtańszej przesyłki oferowanej przez sklep dla tego produktu (czyli np., jeśli wyślą Państwo kurierem zwrot rzeczy, dla której sklep oferuje wysyłkę listem poleconym ekonomicznym, sklep zwróci za przesyłkę tylko wartość listu poleconego ekonomicznego).